Про компанію

Компания Sades Digital Technology Co., Ltd є дочірньою компанією Dongguan Huaye Electronics Technology Co., Ltd., яка спеціалізується на розробці, дизайні та виробництві ігрових гарнітур та іншої ігрової комп’ютерної периферії. 

 

Вже понад 15 років основним завданням висококваліфікованих інженерів компанії Sades є досягнення максимально якісного звуку в гарнітурах, що дає можливість геймерам повністю зануритися у гру і  отримати максимальне задоволення, досягти нових вершин у кіберспорті.

 

Продукція компанії Sades була задіяна в багатьох проектах і змаганнях серед геймерів в різних куточках світу.  Компанія отримала блискучі відгуки від клієнтів і професійних учасників команд кіберспорту. 

 

Sades - це не лише стильний та сучасний дизайн, а ще й високоякісні матеріали та кропітлива робота кращих  спеціалістів компанії над кожною новою розробкою, що дає в результаті продукт високої якості.

 

На сьогодні Sades вже підкорив серця геймерів з Австралії, Нової Зеландії, Індонезії, Індії, Кореї, Тайваню, Південної  Африки, Америки, Іспанії та України. 

Все більше і більше нових покупців бажаюсь мати в себе товари бренду Sades, а наші постійні покупці завжди з  нетерпінням чекають на вихід 

 

 

 

Написати листа